В основу привілеїв для учасників Клубу Імена, яким довіряють покладено ідею надання додаткових знижок до тих, які вже існують у лауреатів конкурсу.

Наприклад, при максимальній знижці в салоні "Гардинія" в 10%, додаткова знижка для учасників клубу становить ще 5%. При цьому будь-яка покупка в цьому магазині буде у результаті дешевше на 15%.
У деяких лауреатів конкурсу знижки не передбачені. Наприклад, Гіпермаркет Епіцентр спільно з адміністрацією клубу розробляє програму зниження вартості для членів клубу.

Так само передбачається індивідуальна робота з членами клубу з надання спеціальних умов купівлі-продажу у конкретного лауреата конкурсу. Для цього необхідно набрати достатню кількість балів, приймаючи участь в міні-дослідженнях клубу.
Крім того, за умови постійного перегляду повідомлень від клубу, кожен його учасник має можливість бути першим на презентаціях, розпродажі, розіграшах та акціях.

Привілеї клубу протягом всього розвитку нагадують сніговий ком, який формується в тому числі його учасниками. Сьогодні це можливість вигідно купувати, а завтра - можливість впливати на асортимент, цінову політику і сервіс від лауреатів.

Ми пропонуємо взаємний обмін привілеїв від лауреатів конкурсу на активність учасників клубу в міні-дослідженнях, висловлення своєї точки зору на ті чи інші товари, послуги, бренди, інформацію, події.

Зворотній зв'язок, коли ми отримує від вас відповіді на наші запитання, буде запорукою утримання високої якості на товари і високого сервісу при обслуговуванні від усіх 40-ка лауреатів конкурсу.

Приєднатися до КлубуKein Sieger glaubt an den Zufall
Жоден переможець не вірить у випадковість
/Friedrich Nietzsche/
Дякуємо за реєстрацію,Вам буде надіслано запрошення для голосування
Дякуємо за реєстрацію,з Вами зв’яжеться наш менеджер
Заповніть форму